TUWIM DZIECIOM - XIV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

12 dni temu

We wtorek, 16 kwietnia 2024 r., na auli widowiskowej w Regionalnym Centrum Oświatowo- Sportowym w Dobczycach odbył się powiatowy konkurs recytatorski. Nasze przedszkole reprezentowała Zosia, która otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

Do konkursu,  zgłosiło się dwudziestu pięciu uczestników,  z różnych miejscowości powiatu myślenickiego. Dzieci recytowały wybrany przez siebie wiersz autorstwa Juliana Tuwima.

W przerwie podczas obrad jury, dzieci uczestniczyły w niezwykle ciekawym spotkaniu autorskim z panem Wiesławem Drabikiem. Na rozpoczęcie konkursu przybyła Pani Burmistrz Edyta Podmokły jako przedstawiciel Urzędu Gminy i Miasta Dobczyce, która serdecznie przywitała gości życząc wszystkim udanych występów.