Samorządowe Przedszkole w Skomielnej Białej
Strona głowna  /  Aktualności  /  ALICJA W KRAINIE CZARÓW
ALICJA W KRAINIE CZARÓW
data dodania: 2021-01-22 10:07:11

To interaktywne spotkanie z dziećmi. W projekcie bierze udział 12 aktorów, cyrkowców i akrobatów. w trakcie seansu przenosimy się na 6 planów filmowych. Alicja to akrobatka, która robi pokaz na szarfie na wys. 8m. Mamy też Kapelusznika, który jest ogniomistrzem. Na jego planie jest pokaz pirotechniczny, fire-show oraz efekt specjalny, czyli tak zwane plucie ogniem. Jest też Królowa Kier, pomalowana farbami UV, cała jej scenografia także się świeci, gdy zgasimy światło. Królowa zadaje dzieciom zagadki, a w nagrodę za jej rozwiązanie nasi mali widzowie dostają kolorową kredkę. Jest też królik Baloniarz, jego zadaniem jest rozbawienie i rozśmieszenie dzieci.

Całość seansu trwa 45 minut. Nasz realizator przywozi do przedszkola 75 calowy telewizor oprawiony w złotą ramę i kurtynę. Telewizor jest na stelażu na kółkach, dzięki czemu możemy poruszać się od sali do sali. Realizator jest w przyłbicy i rękawiczkach. Nie ma bezpośredniego kontaktu z dziećmi.

Zapraszamy - Katolicki Teatr Edukacji