SPOTKANIE CZYTELNICZE W PRZEDSZKOLU

25 lutego 2020  w przedszkolu spotkała się z dziećmi Pani Bogusława Pawlica

25 lutego w przedszkolu, odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie czytelnicze. W ramach programu,, Mali czytelnicy" i poznawania zawodów swoich rodziców, zaprosiliśmy panią Bogusławę Pawlicę sprzedawcę sklepu spożywczego w Skomielnej Białej.  Dzieci poznały historię Lenki i jej kłopotliwych zwierzątek domowych. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali opowiadania, które bardzo je rozbawiło. Pani Bogusia wzorowo przygotowała się do spotkania z przedszkolakami, w celu przedstawienia im swojego wykonywanego zawodu. Przyniosła ze sobą koszyk słodyczy, które dzieci mogły własnoręcznie pometkować. Odpowiadała również na pytania dzieci, dotyczące wykonywanej pracy. Na zakończenie spotkania, każde dziecko otrzymało super prezent od gościa: świecące bransoletki oraz czekoladowe monety i cukierki.  Wręczone zostały również kolejne dyplomy dzieciom,  biorącym udział w projekcie pn. ,,Mała książka-wielki człowiek".