INFORMACJA O ZEBRANIACH GRUPOWYCH

Zebrania rodziców poszczególnych grup odbędą się wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

wtorek 25 sierpnia - grupa 6 latków – Pani E.Opryszek;

środa 26 sierpnia – grupa 5 latków – Pani A.Mierzwa;

czwartek 27 sierpnia - grupa  4 latków – Pani J.Pracharczyk, Pani A.Teper

Wszystkie zebrania odbędą się o godzinie 16:00

Na zebrania proszę przyjść z osłoną ust i nosa, proszę przynieść własny długopis.

W przypadku, gdy dziecko zostało dopisane do grupy, o terminie zebrania będą Państwo poinformowani indywidualnie.

Wyposażenie przedszkolaka:

Wszyscy: pantofle pełne (proszę podpisać), woreczek na pantofle do szatni, teczka na prace plastyczne. W pochmurne i dżdżyste dni - odzież i obuwie przeciwdeszczowe (proszę nie dawać dzieciom parasoli).

3- latki- zapasowa bielizna i rajstopy.

Wyprawka na początek roku:

5-cio i 6-cio latki: nożyczki, papier kolorowy format A4, klej w sztyfcie, kredki 12 kolorów, pisaki 6 kolorów, plastelina, ołówek, 2 pędzle różnej grubości.

3 i 4-ro latki: papier kolorowy, klej w sztyfcie,kredki, plastelina, gruby pędzel.

W związku z wymogami sanitarnymi dzieci będą używać własnych akcesoriów. Aż do odwołania zmuszeni jesteśmy zrezygnować z korzystania przez dzieci ze wspólnych kredek , plasteliny i innych materiałów plastycznych.

Prosimy na bieżąco śledzić informacje pojawiające sie na stronie internetowej.