PSIE ZAPRZĘGI

17 lutego Motylki i Biedronki uczestniczyły w wycieczce do Zalesia, gdzie jeździły w psich zaprzęgach

Pomimo, że w okolicy śniegu prawie nie ma, gdy wyjechaliśmy na górę i dotarliśmy do stadionu LKS Zalesianka, powitał nas inny świat! Piękna pogoda i wspaniałe widoki, nawet zobaczyliśmy Tatry. Wokół Mogielicy znajdują się trasy  biegowe a obok stadionu można wypożyczyć narty. Dla dzieci do przejazdów zaprzęgowych przygotowane były dwie trasy: jedna na polanie obok stadionu, gdzie jeździły Biedronki i druga nieopodal w lesie - gdzie przejażdżki miały dzieci z grupy Motylków. Podczas oczekiwania na swoją kolej w sankach - dzieci korzystały z uroków zimy. Wycieczka była wspaniała! Pogoda nam również dopisała!