SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

8 stycznia przedszkole odwiedzili strażacy OSP Skomielna Biała, aby opowiedzieć o swojej pracy

Nasi wspaniali Goście opowiedzieli przedszkolakom o swojej pracy, wykonywanej w OSP. Przeprowadzili również  z dziećmi pogadankę na temat zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu, oraz zaprezentowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Przypomnieliśmy sobie również numery alarmowe, i zobaczyliśmy strażaka w kompetnym umundurowaniu, jaki zakłada podczas wyjazdu do pożaru. Aby być bezpiecznym i widocznym na drodze, przedszkolaki otrzymały odblaski. Spotkanie przyniosło nam wiele niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy bardzo wszystkim ochotnikom, a przede wszystkim Panu Prezesowi Andrzejowi Gackowi, za to wspólne spotkanie.