MOJE MIEJSCE NA ZIEMI

W maju został rozstrzygnięty rodzinny konkurs fotograficzny " Skomielna Biała - moje miejsce na ziemi"

Konkurs fotograficzny miał na celu poznanie różnych, ciekawych zakątków Skomielnej Białej, zaobserwowanych wspólnie z rodzicami podczas spacerów i wycieczek oraz pokazanie, jak piękna jest nasza miejscowość. W konkursie wzięło udział 11 rodziców wraz z dziećmi. Przedstawione miejsca na zdjęciach urzekały swoim pięknem i zachwycały wszystkich odwiedzających przedszkole. Powołane jury nagrodziło wszystkich uczestników, ponieważ trudno było wybrać najładniejsze zdjęcie. Nagrody za 1 miejsce otrzymali: Chorążak Izabela, Handzel Hubert, Kaciczak Amelia, Leżańska Sara, Misiukanis Kacper, Potoczek Marlena, Ryński Michał, Sieńko Mateusz, Stachnik Karol. Nagrody za udział: Kopacz Julian, Musiał Kacper. Gratulujemy Rodzicom pięknych i ciekawych zdjęć.

Pozostałe dzieci tworzyły prace plastyczne, w których również przedstawiona została nasza piękna miejscowość