ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

26 listopada obchodziliśmy Święto Misia

Jak co roku o tej porze w przedszkolu obchodzimy uroczyście Dzień Misia, który przypada 25 listopada. Ponieważ w tym roku ten dzień ten wypadł w niedzielę  - nasze zajęcia odbyły się w poniedziałek - 26 listopada. W przedszkolu królował kolor brązowy w różnych odcieniach. Panie przypomniały historię pluszowego misia i zorganizowały zajęcia związane z tym wydarzeniem. Dzieci bawiły się wspólnie, rozwiązywały zagadki, quizy, brały udział w zajęciach ruchowych w formie współzawodnictwa zespołowego, podczas których miały np. bezpiecznie przeprowadzić swojego misia przez drogę. Kibicowały również Paniom, które z zawiązanymi oczami rysowały misia na podstawie ustnych podpowiedzi dzieci. Była też Misiowa Dyskoteka. Na zakończenie zajęć wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe znaczki z misiem, natomiast Grupa Misiów  - dodatkowy prezent - klocki. Dziękujemy Pani Ani za zorganizowanie wspaniałej zabawy!!