NOWY ROK 2018/2019 ROZPOCZĘTY!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy w całkowicie odnowionym  przedszkolu!

3 września 2018 roku, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W przedszkolu przeprowadzono kompletny remont sal zabaw oraz łazienek. Przygotowano pomieszczenie na szatnię dla dzieci oraz pomieszczenie socjalne. W związku z prowadzoną rozbudową przedszkola, do momentu oddania nowych pomieszczeń, mogą występować niewielkie utrudnienia w organizacji zajęć. Zajęcia dodatkowe prowadzone będą od miesiąca października. Po oddaniu do użytku dobudowanej części przedszkola, stara część przeznaczona zostanie na funkcjonowanie Klubu Malucha - dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Przewidywany czas otwarcia Klubu Malucha planowany jest na styczeń 2019 roku. Zapraszamy zainteresowanych rodziców do odwiedzin w naszym przedszkolu.